Truhlářství ŠTANC
Truhlářství Praha
U Nadýmače 982/14
104 00, Praha 10
Tel: 603 571 508
E-mail: info@truhlarstvistanc.cz

Dveře - nabídka

Dveře

U všech našich výrobků zajišťujeme i dopravu a montáž.

Zaměřujeme se na výrobu interiérových i vchodových dveří. Součástí dodávky dveří můžou být také obložkové a rámové zárubně. Konstrukce dveří se odvíjí od účelu jejich použití. Na výběr je mnoho možností členění, výplní, materiálů a barevného provedení dveří.

Interiérové dveře a obložkové zárubně

Interiérové dveře se vyrábí převážně dýhované. Důvodem této volby je, že dveře jsou objemově a tvarově stálejší a k  dispozici je širší výběr dřevin.

Masivní interiérové dveře jsou většinou žádány do stylových interiérů (reprezentativní prostory, historické objekty, dobové chalupy aj.). V masivním provedení je možná větší tvarová rozmanitost, tj. bohatší frézování, dřevořezba, výplňové kazety.

Mimo dřevěných mohou být výplně i skleněné, v široké škále odstínů a ornamentů. Sklo je možno dodat včetně bezpečnostní fólie.

Dodáváme kování evropských výrobců.

Obložkové zárubně vyrábíme opět v provedení dýhovaném i masivním. Důvody pro výběr materiálu obložek jsou totožné s důvody pro výběr materiálu použitého na výrobu interiérových dveří.

Dveře i zárubně jsou povrchově upravovány mořením a lakováním dvousložkovým polyuretanovým lakem.

Vchodové dveře a rámové zárubně

Vchodové dveře a rámové zárubně se vyrábějí pouze z  masivních materiálů a to z těchto důvodů: velká odolnost proti povětrnostním vlivům, pevnost a pružnost dveří. Nejběžněji používané dřeviny jsou smrk a dub, ale jsou pochopitelně možné i jiné, vhodné pro venkovní použití. Členění dveří volí zákazník. Dveře jsou povrchově upravovány vodou ředitelnými lazurami. Dveře mohou být doplněny o tyto prvky: PUR sendvičové výplně, izolační dvojskla čirá či ornamentní, okopové plechy, bezpečnostní štítky a zámky, vícebodové zamykání, odolné závěsy, komůrkové těsnění, prahové lišty. Z venkovní strany dveří se spáry silikonují proti propustnosti vody do dveří.