Truhlářství ŠTANC
Truhlářství Praha
U Nadýmače 982/14
104 00, Praha 10
Tel: 603 571 508
E-mail: info@truhlarstvistanc.cz

Eurookna - nabídka

Eurookna

U všech našich výrobků zajišťujeme i dopravu a montáž.

Nabízíme zhotovení dřevěných Eurooken V68. Jejich přednostmi jsou tepelná a zvuková izolace, velká objemová stálost, dlouholetá trvanlivost a v neposlední řadě také přírodní, příjemný vzhled. Běžná údržba oken je velmi snadná. Při každém odběru oken Vás s touto údržbou seznámíme. Opravy případného mechanického poškození dřevěných oken, oproti jiným materiálům, jsou také poměrně jednoduché.

Z materiálů používaných na výrobu oken převládá eurohranol délkově napojovaný, smrkový, takzvaný CINK. Další možností je eurohranol délkově nenastavovaný v provedení smrk, borovice, meranti, dub, takzvaný FIX.

Celoobvodové kování firmy MACO zajišťuje bezproblémovou manipulaci s okenními křídly. Hliníková rámová a křídlová okapnice zajišťuje snadný odtok dešťové vody na venkovní parapet. Okapnici dodáváme ve dvou barevných provedeních, stříbrná a bronzová.

Používáme izolační dvojskla, ve standardním provedení, s koeficientem K=1,1. Další možností jsou bezpečnostní či ornamentní dvojskla.

Montujeme okenní kličky značky HOPE, v barvách zlatá, bronzová, hliník, bílá.

Povrchovou úpravu oken zajišťujeme lazurami od rakouské firmy ADLER. Samozřejmostí je možnost výběru z široké palety barevných odstínů. Základní vrstva povrchové úpravy se nanáší máčením jednotlivých dílů do ochranného roztoku. V druhém kroku jsou ošetřeny spáry ve styku jednotlivých vlysů. Pórovité dřeviny, jako je dub a meranti, je nutné dále namáčet v roztoku, kterým se zaplní póry. Po drobném přebroušení se nanáší finální vrstva lazury v tloušťce cca 300 mikronů vysokotlakým stříkacím zařízením. Tímto postupem vždy docílíme vysoké odolnosti oken proti povětrnostním vlivům.

Okna dodáváme včetně montáže, v případě zájmu bez montáže.

Nabízíme vnitřní i venkovní parapety, z materiálů: kov, hliník, plast, laminovaná dřevotříska.