Truhlářství ŠTANC
Truhlářství Praha
U Nadýmače 982/14
104 00, Praha 10
Tel: 603 571 508
E-mail: info@truhlarstvistanc.cz

Profil

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách zakázkového Truhlářství Jan Štanc.

Prioritou naší firmy je nejen poskytovat kompletní sortiment výrobků, ale hlavně co nejvíce vyhovět představám a požadavkům zákazníka. Dáváme důraz na individuální přístup k zákazníkovi. Samotné výrobě tak předchází několik konzultací s klientem. Jejich cílem je seznámení s požadovaným produktem, ale také poznání vkusu a cítění zákazníka. Vzhledem k této filozofii firmy je pak jednoduší pro klienta obracet se na nás se svými představami. V případě, že nemá zákazník konkrétní představu, nabízíme vlastní návrhy.

Na těchto stránkách se můžete seznámit se sortimentem a provedením výrobků a udělat si rámcový obraz o naší výrobě. Vzhledem k tomu, že respektujeme soukromí klientů, můžeme, ve fotografii, zveřejnit pouze malý zlomek výroby. Při osobním setkání je k dispozici k  nahlédnutí katalog výrobků v širším rozsahu.

Nabízíme kvalitní zakázkovou výrobu dřevěných interiérů v provedení moderním i stylovém pro domácnosti i firmy. Tradiční dřevěné materiály doplňujeme dle přání zákazníka o moderní kovové a skleněné prvky.

Přejeme si, aby čas, který věnujete prezentaci naší firmy na těchto stránkách, pro Vás byl příjemně strávený a přispěl k Vašemu rozhodnutí využít služeb Truhlářství Jan Štanc.

Těšíme se na spolupráci s Vámi,
za výrobní kolektiv

Jan Štanc