Truhlářství ŠTANC
Truhlářství Praha
U Nadýmače 982/14
104 00, Praha 10
Tel: 603 571 508
E-mail: info@truhlarstvistanc.cz

Průběh zakázky

 1. Kontakt s námi

 2. Návrh řešení a cenová nabídka

  • a) Máte konkrétní představu o výrobku, tzn. o jeho členění, velikosti a materiálu

   Zašlete nám Vaše podklady a my vám v co nejkratší době zpracujeme bezplatně nezávaznou cenovou nabídku. Pro kalkulaci ceny je nutné uvést velikost a členění výrobku, materiál z  kterého má být výrobek vyroben.

  • b) Nemáte konkrétní představu o výrobku…

   Rádi Vás, po telefonické dohodě termínu schůzky, navštívíme v místě realizace a pomůžeme Vám s výběrem konkrétního konstrukčního řešení výrobku a druhu materiálu. Pro vaši konkrétní představu s sebou vždy přivezeme vzorníky a katalogy materiálů a doplňků, které se vztahují k vámi požadovanému výrobku. Po specifikaci zakázky a jejího nezávazného zaměření u Vás vám v co nejkratší době zpracujeme bezplatně nezávaznou cenovou nabídku.

 3. Výroba

  Na základě Vašeho odsouhlasení ceny výrobku, po složení zálohy (cca 50% z ceny), zahájíme samotnou výrobu. Dodací lhůty se pohybují mezi 3-6 týdny dle typu zakázky.

 4. Montáž

  V dohodnutém termínu probíhá doprava a montáž výrobku. Po ukončení montáže vždy následuje přebírání výrobku zákazníkem a seznámení s užíváním a údržbou výrobku. Po převzetí následuje doplacení do předem dohodnuté ceny /hotově, nebo bezhotovostním převodem/. Tímto krokem je zakázka ukončena.